הסיפור שלנו

JEWELRY OUTLET  הינה חנות האוטלט לתכשיטים יוקרתיים משובצים יהלומים המנגישה עבורך את בורסת היהלומים הישראלית על שפע יהלומיה ותכשיטי יהלומים מעוצבים בדגש על איכות ומחיר. קולקציית תכשיטי היהלומים שלנו מאופיינת קודם כל בעיצובים ייחודיים של מיטב המעצבים, איכויות גבוהות, קבועות וידועות מראש ובמחירי האוטלט שמנגישים יהלומים לכל כיס.

להבדיל אלפי הבדלות מכל חנות אחרת, אנו מציעים מגוון תכשיטים רחב שלכל תכשיט תעודה גמולוגית מוכנה מראש, הנתונים גלוים לכל, במחיר ידוע מראש שאין דרך להתחרות בו.

כלל התכשיטים שלנו קיימים בכל צבעי הזהב ובכל גודל יהלום מרכזי שתוכלו לבחור הכולל תעודה גמולוגית מוכנה מראש.

משרדינו נמצאים בבורסת היהלומים, אנו חברי בורסה בעלי מוניטין של 60 שנה בענף, אנו דור שלישי בענף למייסדי וגדולי בורסת היהלומים לדורותיהם.

אנו חנות קונספט ברמה הגבוהה ביותר כאשר ההתמחות הבולטת שלנו היא בטבעות אירוסין. כלקוח שלנו וכרוכש של תכשיטים נספק עבורך בכל קניית תכשיטי יהלומים- תעודת גמולוגית ואריזה יוקרתית. בנוסף אנו נותנים ללקוחות שרכשו מקולקציית תכשיטי יהלומים שלנו או מתכשיטי החנות שלנו ניקוי חינם, חידוש והברקה בכל רגע נתון בחינם.

מטרתינו מעל הכל היא לספק תחושת ביטחון לצרכן באינטרנט כאשר אנחנו מתחייבים מראש על המחיר הזול ביותר בשוק בהשוואה למוצרים מקבילים באותם האיכויות בדיוק, על כלל הקטגוריות באתר- טבעות יהלומים, תליוני יהלומים, צמידי יהלומים ועגילי יהלומים ללא יוצא מן הכלל.

קניית תכשיטי יהלומים אצלנו, בבורסה ליהלומים, מבטיחה לך את היתרון המשמעותי ביותר – קניה מחבר בורסת היהלומים, עובדה המבטיחה את האיכות והאמינות הגבוהות ביותר וכמובן רכישה מיד ראשונה.